Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë për server Masterlan 19", 15U, 600x400mm, 60kg, e hirtë

Kodi i produktit:
252383
Dyer:
Xham
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky raft ka një madhësi 15U. Dimensionet e tij janë 600x400mm. Ai vjen me një formë të shpalosur dhe montimi i tij merr vetëm disa minuta pa pasur nevojë për përdorimin e veglave speciale. Ai është një raft që montohet në mur. Rafti duron mbushje deri në 60kg. Ai ësht i pajisur me dyer nga xhami. Ai ka një dizajn të fuqishëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
Format:
15U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
60
Kodi:
15U-64-AA1-G-XSZ
Lansuar:
15. 1. 2019
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Masterlan
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE