Mbulesë Triton, RAC-ZP-X01-C1, 1U, 10", e hirtë

Kodi i produktit:
249726
EAN:
8595105072042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RAC-ZP-X01-C1
Lansuar:
22. 11. 2018
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105072042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RAC-ZP-X01-C1
Lansuar:
22. 11. 2018
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE