Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbulesë Triton, RAC-ZP-X01-C1, 1U, 10", e hirtë

Kodi i produktit:
249726
EAN:
8595105072042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RAC-ZP-X01-C1
Lansuar:
22. 11. 2018
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Triton merret me krijimin e llojeve të ndryshme të kasave, qendrave të të dhënave dhe komponentëve të tyre me aksesorëve. Poashtu, kjo kompani sjell në treg edhe kapak mbyllës me lartësi 1U. Paketa përfshin: 4 vida M6 x 10, 4 unaza plastike dhe 4 bulona M6.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105072042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RAC-ZP-X01-C1
Lansuar:
22. 11. 2018
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE