Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft për procesor Lenovo System x TS x3250 M6 / E3-1220v5 / 8GB / 2.5 "HDD / 1x460W

Kodi i produktit:
219148
Drive optik:
Jo
Modeli i procesorit:
E3-1220 v5(3/3.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Prodhuesi:
Lenovo
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

1643.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 136.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo System xTS x3250 është zgjidhja e duhur për t'u integruar në biznese ose zyra më të vogla në zhvillim. Ndërsa ruan përballueshmërinë e mirë sjell funksion të besueshëm e të vazhdueshëm dhe është ideale për ndarjen e të dhënave, ndarjen e printerëve dhe shërbimeve tjera kritike brenda dhe përreth i dizajnuar për konfigurim dhe menaxhim të lehtë. Serverat x3250 gjithashtu përfshijnë fleksibilitet dhe shkallëzim me një shteg të thjeshtë përmirësimi me deri në 8 orocesorë të brendshëm të shkëmbyer Hot-swap ose Simple Swap (për disqe 2.5 "dhe varësisht nga konfigurimi i modelit), dy disqe PCIe 3.0 (1 dedikuar për kontrollues RAID) ) dhe deri në 64 GB memorie ECC. Rrjetëzimi i fuqishëm siguron dy porte standarde Gigabit Ethernet pa zënë vend PCIe. Ky model Lenovo System x3250 përmban një pllakë amë Intel C232 çipset me një procesor Intel Xeon E3-1220v5 (4 kernele, 3 GHz, TB 3.5 GHz, 8 MB cache). Ekzistojnë 4 disqe DDR4 për UDIMM me kapacitet total deri në 64GB, dhe në këtë rast, është instaluar një modul me & nbsp; kapacitet 8 GB, 4 hot-swap 2.5 "disqe gati për procesorë të brendshëm. Është i integruar edhe kontrolluesi i procesorit të brendshëm M1210, ndërsa teknologjitë përfshijnë 2x Gigabit Ethernet (1 të përbashkët për menaxhim), VGA, USB 2.0 dhe 3.0 portet. Deri në 2 PCIe x8 slote (1 dedikuar) janë në dispozicion për zgjerim, një furnizim me energji hot-swap 460W në dispozicion për furnizim me energji elektrike, dhe strehimi Rack 1U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
460
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
3633EBG
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
64
Modeli i procesorit:
E3-1220 v5(3/3.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
4
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE