Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server ASUS RS700-E8-RS4 V2 (ASMB8-IKVM)

Kodi i produktit:
281072
Besueshmëria:
100 %
Memoria maksimale GB:
1024
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:
2011 socket
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1472.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 122.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Server ASUS RS500-E8-RS4 V2, i cili është i pajisur me setin e çipave Intel C612 dhe 2x baza LGA 2011-3 për Intel Xeon E5-2600 v3 / v4 me TDP deri në 145 W. Për memorien e sistemit janë në dispozicion për 16 slote RDIMM / LRDIMM 2400/2133 / 1866/1600 MHz (8 slote për procesor). Për ruajtje, ju mund të përdorni 4x hapësira 3.5 " hot swap dhe 1x slot M.2. Prodhimi i videos sigurohet nga VGA me ASPEED AST2400 32 MB VRAM. Mund të përdorni gjithashtu 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x porte Intel Gigabit Ethernet dhe RJ45 të dedikuar për menaxhim, duke përfshirë ASMB8-iKVM. Furnizimi me energji është mundësuar nga burimi i energjisë Redundant 770W 80 PLUS Platinum. Serveri vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
Jo
EAN:
4712900847383
Energjia elektrike maksimale W:
770
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
90SV03NB-M24CE0
Lansuar:
18. 2. 2020
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Memoria maksimale GB:
1024
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
16
Numri maksimal i hard disqeve:
5
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Prizë:
2011 socket
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE