Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server ASUS RS700-E8-RS4 V2

Kodi i produktit:
281071
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:
2011 socket
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1949.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 162.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Server ASUS RS700-E8-RS4 V2 është i pajisur me setin e çipave Intel C612 dhe 2x baza LGA 2011-3 për procesorët Intel Xeon E5-2600 v3 / v4. 24 slote për memorie prej 2400/2133/1866/1600 MHz RDIMM / LRDIMM, janë në dispozicion për deri në 1536 GB LRDIMM (12 slote për procesor). Për ruajtje, ju mund të përdorni 4x slote 3.5 " hot swap dhe 1x slot M.2. Prodhimi i videos sigurohet nga VGA me ASPEED AST2400 32MB VRAM. Gjithashtu posedon 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x porte Intel Gigabit Ethernet dhe portin e dedikuar RJ45 për menaxhimin. Furnizimi me energji bëhet përmes 1 + 1 Redundant 800W me certifikim 80PLUS Platinum.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4712900284072
Energjia elektrike maksimale W:
800
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
90SV03KV-M07CE0
Lansuar:
18. 2. 2020
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Memoria maksimale GB:
1536
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Prizë:
2011 socket
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE