Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge R230 / E3-1220v5/ 8GB/ 2x1TB NLSAS/ DVDRW/ Rack 1U

Kodi i produktit:
239817
Drive optik:
DVD
Memorie e brendshme [GB]:
2000
Prodhuesi:
Dell
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1674.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 139.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell PowerEdge R230 është server i fuqishëm dhe plotësisht i gjithëanshëm që ju ofron trafik të shpejtë të aplikacioneve tuaja dhe konsolidim solid të të dhënave për biznesin tuaj të vogël apo të mesëm. Pos kësaj, aksesori ju mundëosn ta kontrolloni nga distanca në degë të ndryshme dhe është zgjidhja ideale për zgjerimin e procesuesve të të dhënave. Aksesori ëhstë pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1220 i cili kombinohet me 8GB memorie RAM UDIMM dhe kontrollerin PERC H330 për performancë solide dhe super të shpejtë si dhe kontrollim të lehtë edhe nga distanca. Pos kësaj, serveri mban 2x hard disqe 1TB HDD 3.5 7200 rpm, mban lexuesin DVD ± RW, disa porte USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1 si dhe 2x porte Gigabit Ethernet si dhe vjen pa sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
8592457143024
Energjia elektrike maksimale [W]:
250
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
R230-6138
Lansuar:
12. 7. 2018
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme [GB]:
2000
Modeli i procesorit:
E3-1220 v5(3/3.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge R230 / E3-1220v5/ 8GB/ 2x1TB NLSAS/ DVDRW/ Rack 1U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE