Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge R240 / E-2124/16 GB / 2x600GB SAS / H330 + / iDRAC 9 Basic / 1U / 3YNBD

Kodi i produktit:
262278
Drive optik:
DVD
Format:
1U
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Rack

Si të porosisim në Gjirafa50?

1572.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 131.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell PowerEdge R240 është i pajisur me një procesor 4-core Intel Xeon E-2124 që operon me frekuencë prej 3.3 GHz ose deri në 4.3 GHz në modalitetin TurboBoost. Serveri është i pajisur me 16 GB memorie DDR4 ECC UDIMM (1 modul / 4 slote). Puna me hard disqe sigurohet nga kontrolluesi PERC H330 +. Dy hard disqe 600 GB SAS 10k Hot-plug in RAID 1 janë në dispozicion nga prodhuesi dhe ka gjithsej 4 slote për disqet 3.5 ". Portet USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 janë përfshirë gjithashtu dhe menaxhimi i largët iDRAC9 Basic. Verzioni i serverit është një raft 1U, mundësuar nga një furnizim me energji 250 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Format:
1U
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale GB:
64
Modeli i procesorit:
E-2124 (3.3 / 4.3 GHz, 4 bërthama / 4 fibra)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Prizë:
Socket 1151
Procesorë:
1
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge R240 / E-2124/16 GB / 2x600GB SAS / H330 + / iDRAC 9 Basic / 1U / 3YNBD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE