Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge-R240

Kodi i produktit:
262282
Besueshmëria:
100 %
Memorie e brendshme GB:
8 000
Prodhuesi:
Dell
Procesor:
1
Prizë:
Socket 1151

Si të porosisim në Gjirafa50?

1378.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 114.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky server është i pajisur me procesor Intel Xeon E-2124 me 4 bërthama që vepron me 3.3 GHz - 4.3GHz. Ka memorie 8GB DDR4 ECC UDIMM (1 modul / 4 slote). Ka gjithsejt dy hapësira me përmasa 3.5''. Përfshin poashtu porte USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1. Verzioni i tij është 1U dhe furnizohet nga burimi i energjisë me kapacitet 250W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
DVD
EAN:
8592457165002
Energjia elektrike maksimale W:
250
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
8
Kodi:
R240-001
Lansuar:
7. 6. 2019
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale GB:
64
Memorie e brendshme GB:
8 000
Modeli i procesorit:
E-2124(3.3/4.3GHz 4 bërthama / 4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
3
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Prizë:
Socket 1151
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE