Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge R330, 16GB, pa OS

Kodi i produktit:
205273
Drive optik:
DVD
Lloji i procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1
Numri maksimal i hard disqeve:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

3299.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 274.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Dell PowerEdge R330 është server i vogël nga kompania Dell, i dizajnuar për të përmbushur nevojat e gjera të kompanive dhe zyrave të cilët janë në rritje. Serveri ndihmon konsolidimin e të dhënave dhe aplikacioneve nga vende të ndryshme në një server qendror, gjithashtu ndihmon edhe rritjen e produktivitetit. Ky server ka dizajn Rack. Serveri nuk posedon asnjë sistem operativ. Ai ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1230v5 të gjeneratës së gjashtë, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.4 deri 3.8 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 16GB, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories. Prodhuesi ka instaluar 4 hard disqe SAS nga 300GB. Mund të instaloni deri në 4 hard disqe të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
350
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
S17-R330-002
Lansuar:
20 Janar 2017
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Memorie e brendshme [GB]:
1 200
Modeli i procesorit:
E3-1230 v5(3.4/3.8GHz 4 bërthama/8 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge R330 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE