Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge R330, Intel Xeon E3, 8GB RAM, 1TB HDD

Kodi i produktit:
226084
Drive optik:
DVD
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1519.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 126.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PowerEdge R330 është serveri i fuqishëm, i gjithëanshëm dhe kompakt i cili ju mundëson qarkullim të shpejtë të trafikut dhe të të dhënave për biznesin tuaj të mesëm apo vende të tjera të punës. Serveri kombinon procesorin 4 bërthamësh Intel Xeon E3 me 8GB RAM memorie të llojit UDIMM DDR4 dhe 1TB hard disk të llojit HDD për një performancë jashtëzakonisht të shpejtë. Poashtu, serveri vjen me DVD / CD-ROM, porte USB 2.0 dhe 3.0, 4x porte Gigabit Ethernet, dhe menaxherin iDRAC8 Express. Serveri nuk ka sistem operativ..

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
5397184015704
Energjia elektrike maksimale [W]:
350
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel Xeon (Kaby Lake/ gjenerata e 7-të)
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
R330-5704
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
64
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
E3-1220 v6(3/3.5GHz 4 bërthama /4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge R330 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE