Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge R340, E-2134, 16GB, 2x480GB SSD, H730P +, 3x350W, iDRAC 9 Basic, 1U, 3YNBD

Kodi i produktit:
262287
EAN:
8592457164975
Memorie e brendshme GB:
960
Prodhuesi:
Dell
Procesor:
1
Prizë:
Socket 1151

Si të porosisim në Gjirafa50?

2483.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 206.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell PowerEdge R340 përmban një procesor 4-core Intel Xeon E-2134 që përmban teknologji HyperThreading për shumëfishim të qetë me aftësinë e përpunimit deri në 2 procese në një kohë për bazë dhe funksionon me frekuencë 3.5 GHz ose deri në 4.5 GHz në modalitetin TurboBoost. Server është i pajisur me 16 GB memorie DDR4 UDIMM ECC (1 modul / 4 slote). Hard disqet punojnë me përshtatësin PERC H730P + 2 GB RAID Controller. Hard disqet 2 x 480 GB SSD Hot-plug RAID 1 janë instaluar tashmë në fabrikë, dhe ka gjithsej 8 slote për disqet 2.5 ". Ka porte USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2. Lidhja në rrjet sigurohet nga 2x porte Gigabit Ethernet, dhe menagjimi i largët përmes iDRAC9 Basic. Serveri i ekzekutimit është një raft 1U. Për furnizimin me energji kujdesen 2x burime 350 W (Hot Plug). Serveri vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592457164975
Energjia elektrike maksimale W:
350
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Kodi:
R340-004
Lansuar më:
7. 6. 2019
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale GB:
64
Memorie e brendshme GB:
960
Modeli i procesorit:
E-2134 (3.5/4.5GHz, 4 bërthama / 8 fibra)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
3
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Prizë:
Socket 1151
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE