Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge R430, Intel Xeon E5 - 2620v6, 16GB RAM, 120GB SSD

Kodi i produktit:
226088
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E5-2620 v4(2.1/3GHz 8 bërthama/16 threads)
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2749.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 229.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell PowerEdge R430 është serveri ideal për bizneset e vogla dhe të mesme me kombinimin e duhur të fuqisë / kostos, besueshmërisë dhe bashkëpunimit dhe aftësive të mbrojtjes së të dhënave për të përmirësuar produktivitetin e biznesit dhe vazhdimësinë e biznesit. Poashtu PowerEdge R430 është një server rack (24 inç). Dell PowerEdge R430 është i bazuar në chipset Intel C610 me dy priza procesori. Është i pajisur me procesor 8 bërthamësh Intel Xeon E5-2620 v4 që vepron në fekuencë 2.1 GHz deri në 3 GHz në TurboBoost. Serveri ka 16GB DDR4 RDIMM memorie dhe gjithsej 12 slote për rritje të mëtejshme, një hard disk me kapacitet prej 120 GB SSD për ruajtjen e të dhënave si dhe një total prej 4 disqeve 3.5". Serveri vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
550
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel Xeon (Broadwell/gjenerata 5)
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
R430-5735
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Memorie e brendshme [GB]:
120
Modeli i procesorit:
E5-2620 v4(2.1/3GHz 8 bërthama/16 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
12
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge R430 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE