Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Fujitsu Primergy RX1330M2, 8GB, pa HDD

Kodi i produktit:
187047
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E3-1220 v5(3/3.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Sistemi operativ:
Jo
Prodhuesi:
Fujitsu
Për tu përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1066.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 88.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Fujitsu Primergy RX1330M2 është server i fuqishëm i cili është i dizajnuar për kompani dhe biznese. Avantazhi i këtij serveri është dizajni shumë i mirë, cilësia, performanca, qëndrueshmëria dhe produktiviteti i lartë. Serveri nuk posedon sistem operativ. Serveri ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1220v5 të gjeneratës së gjashtë, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.0 deri 3.5 GHz. Ky server ka një RAM memorie prej 8GB, me Error Correction Code. Mund të instaloni deri në 4 hard disqe, pasi që prodhuesi nuk instaluar asnjë hard disk. Serveri operon me fuqi maksimale prej 450W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
450
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
VFYR1332SC010IN
Lansuar:
4 Mars 2016
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Modeli i procesorit:
E3-1220 v5(3/3.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
6
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Fujitsu
Sistemi operativ:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
Fujitsu.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE