Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HP ProLiant DL180G9, E5-2609v3, 8GB, pa HDD

Kodi i produktit:
160544
Drive optik:
Jo
Memoria maksimale [GB]:
512
Prodhuesi:
HP
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2798.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 233.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Serverët HP ProLiant DL180G9 ofrojnë zgjidhje tejet cilësore dhe profesionale për shpërndarjen e sistemeve të informacioneve për sektorin e korporatave. Serveri vjen me dizajn Rack dhe processor Intel Xeon E5-2609 v3, të gjeneratës së katërt. Procesori ka 6 bërthama, që operojnë me frekuencë prej 1.9 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 8GB, që të gjithë së bashku kanë 16 pllaka të memories, me kapacitet maksimal prej 512GB. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut RAID Smart Array B140 për disqet SATA dhe SAS. Mund të instaloni deri në 8 hard disqe, pasi që prodhuesi nuk ka instaluar asnjë hard disk.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
500
Format:
2U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Haswell - gjenerata e 4-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
778455-B21
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
512
Modeli i procesorit:
E5-2609 v3(1.9GHz 6 bërthama/6 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB:
6
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
HP
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server HP ProLiant DL180G9 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE