Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HP ProLiant DL320 Gen8, 4GB

Kodi i produktit:
157718
Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
300
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Haswell - gjenerata e 4-të

Si të porosisim në Gjirafa50?

1195.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serverat HP ProLiant DL320 Gen8 ofrojnë zgjidhje tejet cilësore dhe profesionale për shpërndarjen e sistemeve të informacioneve për sektorin e korporatave. Serveri ka dizajn Rack dhe procesor Intel Xeon E3-1220v3, të gjeneratës së katërt. Procesori ka 4 bërthama, që operojnë me frekuencë prej 3.1 deri 3.5 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR3 prej 4GB, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut RAID Smart Array P420 për disqet SATA dhe SAS. Mund të instaloni deri në 2 hard disqe HDD, pasi që prodhuesi nuk ka instaluar asnjë hard disk.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
300
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Haswell - gjenerata e 4-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
4
Kodi i prodhuesit:
717170-421
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR3
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
E3-1220 v3(3.1/3.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE