Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HP ProLiant DL380G9, E5-2620v3, 8GB, 2x300GB, Rack

Kodi i produktit:
160531
Drive optik:
DVD
Memoria maksimale [GB]:
512
Prodhuesi:
HP
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

3699.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 308.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serverët HP ProLiant ML380 Gen9 ofrojnë zgjidhje tejet cilësore dhe profesionale për shpërndarjen e sistemeve të informacioneve për sektorin e korporatave. Serveri HP ProLiant ML380 Gen9 vjen me dizajn Rack dhe processor Intel Xeon E5-2620 v3, të gjeneratës së katërt. Procesori ka 6 bërthama, që operojnë me frekuencë prej 2.4 deri 3.2 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 8GB, që të gjithë së bashku kanë 24 pllaka të memories me kapacitet maksimal prej 768GB. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut RAID Smart Array për disqet SATA dhe SAS. Mund të instaloni deri në 8 hard disqe. Prodhuesi ka instaluar 2 hard disqe prej 300GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
500
Format:
2U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Haswell - gjenerata e 4-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
768347-425
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
512
Memorie e brendshme [GB]:
600
Modeli i procesorit:
E5-2620 v3(2.4/3.2GHz 6 bërthama/12 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
HP
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE