Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant DL20 Gen10 Gen10 / E-2124 / 8GB / NHP

Kodi i produktit:
255974
Drive optik:
Jo
Modeli i procesorit:
E-2124(3.3/4.3GHz 4 bërthama / 4 threads)
Prodhuesi:
HPE
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

758.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 63.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri 1U HPE ProLiant DL20 Gen10 përdor një procesor 4-core Intel Xeon processor E-2124, i cili operon në 3.3 GHz ose deri në 4.3 GHz në modalitetin TurboBoost. Në këtë rast, një memorie 8 GB DDR4 ECC (1 modul) është instaluar dhe ekzistojnë gjithsej 4 slote të memories. Serveri është i pajisur me një kontrollues RAID HPE S100i. Deri në 2 disqe 3.5 "LFF HDD / SSD mund të instalohen, dhe ky model nuk është i pajisur me disqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi:
P08335-B21
Lansuar:
2. 3. 2019
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
E-2124(3.3/4.3GHz 4 bërthama / 4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
2
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server HPE ProLiant DL20 Gen10 Gen10 / E-2124 / 8GB / NHP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE