Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant DL360 Gen10 / 4208 / 16GB

Kodi i produktit:
265410
Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale W:
500
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,258.50 
Ju kurseni : 106.00   (5%)
2152.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 179.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky server ka çip C621 dhe 2 vende për procesorë. Përmban procesor Intel Xeon Silver 4208 me 8 bërthama me frekuencë veprimi 2.1 GHz - 3.2 GHz. Ka memorie me kapacitet 16 GB DDR4 RDIMM. Serveri ka poashtu kontroller HPE Smart Array P408i- a RAID dhe modul FBWC 2 GB. Ka vend për instalimin e 8 hard disqeve 2.5'' SSD/HDD. Lidhja në internet bëhet përmes katër porteve Gigabit Ethernet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale W:
500
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB:
3
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE

Bashkangjitja Server HPE ProLiant DL360 Gen10 / 4208 / 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE