Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant DL380 Gen10, 3104, 16GB

Kodi i produktit:
256002
Drive optik:
Jo
Modeli i procesorit:
B3104(1,7GHz 6 bërthama / 6 threads)
Prodhuesi:
HPE
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1835.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 152.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

2U HPE ProLiant DL380 Gen10 Rack ofron Intel C621 chipset dhe përmban 2 priza të procesorit. Ky model është i pajisur me një procesor 6-core Intel Xeon Bronze 3104, i cili operon në 1.7 GHz dhe përdor 8.25 MB L3 SmartCache. Në këtë rast, një memorie 16 GB DDR4 RDIMM e HPE Smart Memory (1 modul) është instaluar me një total prej 24 sloteve të memories (12 slote për procesor). Serveri është i pajisur me kontrolluesin HPE Smart Array S100i RAID. Deri në 8 disqe LFF 3.5-inç mund të instalohen me HDD cages shtesë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
500:!
Format:
2U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi:
P06419-B21
Lansuar:
2. 3. 2019
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
B3104(1,7GHz 6 bërthama / 6 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
12
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server HPE ProLiant DL380 Gen10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE