Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant DL380 Gen10 /3106 /16GB

Kodi i produktit:
255976
Drive optik:
Jo
Modeli i procesorit:
B3106(1.7GHz 8 bërthama / 8 threads)
Prodhuesi:
HPE
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1904.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 158.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky server është zgjidhje e përsosur për një varg aplikimesh me performancë të lartë dhe siguri të avancuar. Ka procesor me Intel Xeon Bronze 3106 me 8 bërthama dhe frekuencë vepruese 1.7 GHz, si dhe ka një slot të lirë për procesor shtesë. Po ashtu, ka të instaluar memorie 16GB DDR4 RDIMM dhe slot të lira për memorie shtesë. Serveri është i pajisur me kontroller HPE Smart Array S100i RAID. Mund të instalohen deri në 8 SFF 2.5'' hard drive. Lidhja në rrjet bëhet përmes katër porteve Gigabit Ethernet. Serveri karikohet nga HPE 500 W Flex Slot Platinum Hot Plug.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
500:!
Format:
2U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi:
826564-B21
Lansuar:
2. 3. 2019
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
B3106(1.7GHz 8 bërthama / 8 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
12
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server HPE ProLiant DL380 Gen10 /3106 /16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE