Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant DL380 Gen10 / 4208 / 16GB

Kodi i produktit:
265399
Disk optik:
Jo
Format:
2U
Gjenerata e procesorit:
Cascade Lake - gjenerata e 9-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Rack

Si të porosisim në Gjirafa50?

2596.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 216.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Disk optik:
Jo
Format:
2U
Gjenerata e procesorit:
Cascade Lake - gjenerata e 9-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
4208 (2.1 / 3.2 GHz, 8 bërthama / 16 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i procesorëve:
2
Procesor:
1

Bashkangjitja Server HPE ProLiant DL380 Gen10 / 4208 / 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE