Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo System x3250 M6 x TS, 8GB

Kodi i produktit:
190830
Drive optik:
Jo
Modeli i procesorit:
E3-1240 v5(3.5/3.9GHz 4 bërthama/8 threads)
Prodhuesi:
Lenovo
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1755.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 146.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serverat Lenovo System x3250 M6 sigurojnë perfomancë të shkëlqyeshme për aplikacione biznesore, virtualizim, të dhëna të mëdha, sisteme analitike, menaxhim të bazave të të dhënave dhe aplikacioneve të tjera të avancura. Serveri ka dizajn Rack. Ai ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1240v5 të gjeneratës së gjashtë, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.5 deri 3.9 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 8GB, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories, me kapacitet maksimal prej 64GB. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut M1215. Mund të instaloni deri në 8 hard disqe, pasi që prodhuesi nuk ka instaluar ndonjë hard disk.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
460
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
3633EDG
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
64
Modeli i procesorit:
E3-1240 v5(3.5/3.9GHz 4 bërthama/8 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
5
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE