Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo System x3650 M6 x TS, 16GB, pa HDD

Kodi i produktit:
190847
Drive optik:
Jo
Memoria maksimale [GB]:
1 536
Prodhuesi:
Lenovo
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

3475.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 289.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serverat Lenovo System x3650 M6 sigurojnë perfomancë të shkëlqyeshme për aplikacione biznesore, virtualizim, të dhëna të mëdha, sisteme analitike, menaxhim të bazave të të dhënave dhe aplikacioneve të tjera të avancura. Serveri vjen me dizajn Rack. Ai ka procesor 8 bërthamësh Intel Xeon E5-2620v4 të gjeneratës së pestë, të cilët operojnë me frekuencë prej 2.1 deri 3.0 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 16GB, që të gjithë së bashku kanë 24 pllaka të memories. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut M1215. Mund të instaloni deri në 8 hard disqe, pasi që prodhuesi nuk ka të instaluar ndonjë hard disk.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
750
Format:
2U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Broadwell - gjenerata e 5-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
8871EWG
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
1 536
Modeli i procesorit:
E5-2620 v4(2.1/3GHz 8 bërthama/16 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE