Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkServer RD350, 16GB

Kodi i produktit:
168621
Drive optik:
DVD
Lloji i procesorit:
Intel Xeon (Haswell/gjenerata e 4-të)
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2
Numri maksimal i hard disqeve:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

1209.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 100.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serverat Lenovo ThinkServer RD350 ofrojnë fuqi të mjaftueshme dhe dizajn fleksibil për aplikacione biznesore dhe sigurojnë mundësi të shkëlqyeshme të rritjes. Serveri ka dizajn Rack. Ai ka procesorë 6 bërthamësh Intel Xeon E5-2620 v3 të gjeneratës së katërt, të cilët operojnë me frekuencë prej 2.4 deri 3.2 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 16GB, që të gjithë së bashku kanë 16 pllaka të memories, me kapacitet maksimal prej 512GB. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut ThinkServer RAID 710 për disqet SATA dhe SAS. Mund të instaloni deri në 8 hard disqe, pasi që prodhuesi nuk ka instaluar asnjë hard disk.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
550
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Haswell - gjenerata e 4-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
70D80001EA
Lansuar:
10 Mars 2015
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon (Haswell/gjenerata e 4-të)
Memoria maksimale [GB]:
512
Modeli i procesorit:
E5-2620 v3(2.4/3.2GHz 6 bërthama/12 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i sloteve për memorie:
16
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE