Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkServer RD450, 16GB

Kodi i produktit:
190819
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E5-2609 v4(1.7GHz 8 bërthama/8 threads)
Prodhuesi:
Lenovo
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

3222.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 268.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serverat Lenovo ThinkServer RD450 sigurojnë fuqi të mjaftueshme, hapësirë të bollshme të ruajtjes, dizajn tejet fleksibil për aplikacione të ndërmarrjeve dhe në të njëjtën kohë garanton mundësi të shkëlqyeshme të rritjes. Serveri vjen me dizajn Rack. Ai ka procesor 8 bërthamësh Intel Xeon E5-2609v4 të gjeneratës së pestë, të cilët operojnë me frekuencë prej 1.7 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 16GB, që të gjithë së bashku kanë 16 pllaka të memories, me kapacitet maksimal prej 1024GB. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut RAID 720ix për disqet SATA dhe SAS. Mund të instaloni deri në 16 hard disqe, pasi që prodhuesi nuk ka instaluar ndonjë hard disk.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
550
Format:
2U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Broadwell - gjenerata e 5-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
70QW0001EA
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
1 024
Modeli i procesorit:
E5-2609 v4(1.7GHz 8 bërthama/8 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
16
Numri maksimal i hard disqeve:
16
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Lenovo ThinkServer RD450 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE