Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkServer RS160 /E3-1220v6/Pa HDD/8GB/300W

Kodi i produktit:
240284
Drive optik:
Jo
Memoria maksimale [GB]:
64
Prodhuesi:
Lenovo
Për t'u përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1461.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 121.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Server me performancë të lartë (madhësia 1U) që fuqizohet nga procesori Intel Xeon E3-1220 v6. Ka katër slote për memorie, njëra është e pajisur me 8 GB UDIMM ECC DDR4-2400. Ka vend për dy disqe të brendshme 3,5 " dhe ka slot M.2 për SSD. Kontrolluesi RAID RAID121i kujdeset për shpërndarjen e shpejtë të të dhënave dhe ka porte: 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x RJ-45 për menaxhimin e serverit, 2 x 10/100/1000 RJ-45 dhe 1 port serial (9-pin). Dimensionet e serverit janë 43.2 x 438.5 x 393.7 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
300
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
70TG0028EA
Lansuar:
26. 7. 2018
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
64
Modeli i procesorit:
E3-1220 v6(3/3.5GHz 4 bërthama /4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
6
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
2
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Lenovo ThinkServer RS160 /E3-1220v6/Pa HDD/8GB/300W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE