Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem SR250 / E-2146 / HDD / 16GB / 450W

Kodi i produktit:
275439
Drive optik:
Jo
Format:
1U
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4

Si të porosisim në Gjirafa50?

1611.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 134.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model Lenovo ThinkServer SR250 përmban një procesor Intel Xeon E-2146G që përfshin 6 bërthama fizike (12 threads, 12 MB SmartCache) dhe funksionon me frekuencë 3.5 GHz ose deri në 4.5 GHz në modalitetin TurboBoost. Është gjithashtu i pajisur me 16 GB memorie UDIMM DDR4-2666 (2Rx8) dhe ofron 8 slote për disqet hot-swap 2.5 " SATA / SAS. Puna me HDD sigurohet nga kontrolleri Intel RSTe. Ekziston një disk DVD ± RW. Rrjeti siguron lidhje me 2x porte Gigabit Ethernet. Për menaxhimin në distancë, një port i dedikuar Gigabit Ethernet dhe menaxhimi i sistemit XClarity Standard janë të dedikuar. Serveri furnizohet me energji elektrike nga burimi 450W Platinum. Ka format të një rafti 1U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Format:
1U
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale GB:
64
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Procesorë:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE