Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem SR530 / 4208 / w / HD / 16GB / 750W

Kodi i produktit:
275444
Drive optik:
Jo
Format:
1U
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4

Si të porosisim në Gjirafa50?

1799.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 149.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model Lenovo ThinkSystem SR530 përmban një procesor Intel Xeon Silver 4208 që përfshin 8 bërthama fizike (16 threads, 11 MB L3 Cache) dhe funksionon me frekuencë prej 2.1 GHz ose deri në 3.2 GHz në modalitetin TurboBoost. Është gjithashtu i pajisur me 16 GB memorie RDIMM DDR4-2666 (2Rx8) dhe ofron 8 slote për disqet 2.5 " SATA / SAS hot-swap. Puna me HDD sigurohet nga kontrolleri 530-8i. Lidhja me rrjet sigurohet nga 2x porte Gigabit Ethernet. Për menaxhimin e sistemit mund të përdorni XClarity Advanced. Furnizimi me energji elektrike është 750W Platinum. Serveri është format rafti 1U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Format:
1U
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
4208 (2.1/3.2GHz, 8-bërthama / 16-threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i sloteve për memorie:
12
Numri maksimal i procesorëve:
2
Procesor:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE