Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem SR530 /S4114/Pa HDD/16GB/750W

Kodi i produktit:
240303
Drive optik:
Jo
Modeli i procesorit:
S4114(2.2/3GHz 10 bërthama/20 threads)
Prodhuesi:
Lenovo
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,909.50 
Ju kurseni : 196.00   (4%)
4713.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 392.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i serverit Lenovo ThinkSystem SR530 përmban një procesor Intel Xeon Silver 4114 i cili ka 10 bërthama fizike (20 threads, 13.75 MB L3 Cache) dhe vepron në 2.2 GHz e deri në 3 GHz në regjimin TurboBoost. Ai gjithashtu ka 16 GB memorie RDIMM DDR4-2666 (1Rx4) dhe ofron 8 slote për 2.5 "SATA / SAS hot-swap drives, me 980-8i 2GB flash drives dhe 2x porte Gigabit Ethernet. Ju mund të përdorni XClarity Advanced për menaxhim të serverit dhe furnizohet me energji përmes 750W Platinum. Ky server ka madhësinë 1U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
750
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
7X08A024EA
Lansuar:
26. 7. 2018
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
768
Modeli i procesorit:
S4114(2.2/3GHz 10 bërthama/20 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
10
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
12
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Lenovo ThinkSystem SR530 /S4114/Pa HDD/16GB/750W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE