Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem SR550 /S4110/Pa HDD/16GB/750W

Kodi i produktit:
240289
Drive optik:
Jo
Modeli i procesorit:
S4110(2.1/3GHz 8 bërthama / 16 threads)
Prodhuesi:
Lenovo
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,542.50 
Ju kurseni : 323.00   (7%)
4219.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 351.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i serverit Lenovo ThinkSystem SR550 përmban një procesor Intel Xeon Silver 4110 i cili ka 8 bërthama fizike (16 threads, 11 MB L3 Cache) dhe vepron në 2.1 GHz e deri në 3 GHz në TurboBoost. Ai gjithashtu ka 16 GB memorie RDIMM DDR4-2666 (1Rx4) dhe ofron 12 slote për 3.5 "SATA / SAS hot-swap drives, me 930-16i 4GB flash drives. Ju mund të përdorni XClarity Standard për menaxhim të serverit dhe furnizohet me energji përmes 750W Platinum. Ky server ka madhësinë 2U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
750
Format:
2U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
7X04A06PEA
Lansuar:
26. 7. 2018
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
768
Modeli i procesorit:
S4110(2.1/3GHz 8 bërthama / 16 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
12
Numri maksimal i hard disqeve:
12
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Lenovo ThinkSystem SR550 /S4110/Pa HDD/16GB/750W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE