Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem SR630 /G6126/32GB/Pa HDD/750W

Kodi i produktit:
240327
Drive optik:
Jo
Modeli i procesorit:
G6126(2.6/3.7GHz 12 bërthama / 24 threads)
Prodhuesi:
Lenovo
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,217.50 
Ju kurseni : 325.00   (4%)
7892.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 657.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i serverit Lenovo ThinkSystem SR630 përmban një procesor Intel Xeon Gold 6126 i cili ka 12 bërthama fizike (24 threads, 19.25 MB L3 Cache) dhe vepron në 2.6 GHz e deri në 3.7 GHz në TurboBoost. Ai gjithashtu ka 32GB memorie RDIMM DDR4-2666 (2Rx4) dhe ofron 8 slote për 2.5 "SATA / SAS hot-swap drives, me 930-8i 2GB flash drives dhe ka XClarity Standard për menaxhim të serverit dhe furnizohet me energji përmes 750W Platinum.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
750
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
7X02A00JEA
Lansuar:
26. 7. 2018
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
3072
Modeli i procesorit:
G6126(2.6/3.7GHz 12 bërthama / 24 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
12
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Lenovo ThinkSystem SR630 /G6126/32GB/Pa HDD/750W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE