Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem SR630 /S4114/2x300GB SAS/16GB/2x750W

Kodi i produktit:
240313
Drive optik:
Jo
Memorie e brendshme [GB]:
600
Prodhuesi:
Lenovo
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

5226.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 435.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i serverit Lenovo ThinkSystem SR630 përmban një procesor Intel Xeon Silver 4114i cili ka 10 bërthama fizike (20 threads, 13.75 MB L3 Cache) dhe vepron në 2.2 GHz e deri në 3 GHz në TurboBoost. Ai gjithashtu ka 16 GB memorie RDIMM DDR4-2666 (2Rx4) dhe ofron 8 slote për 2.5 "SATA / SAS hot-swap drives, me 980-8i 2GB flash drives dhe ka 2x 300GB HDD 10K 2.5 "SAS 12Gbps. Poashtu ka XClarity Enterprise për menaxhim të serverit dhe furnizohet me energji përmes 2 x 750W Platinum. Ky server ka format 1U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
750
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
7X02A054EA
Lansuar:
26. 7. 2018
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
3072
Memorie e brendshme [GB]:
600
Modeli i procesorit:
S4114(2.2/3GHz 10 bërthama/20 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
10
Numri i porteve USB:
4
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Lenovo ThinkSystem SR630 /S4114/2x300GB SAS/16GB/2x750W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE