Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem SR635 / 7302P / HDD / 32GB / 750W

Kodi i produktit:
275443
Drive optik:
Jo
Format:
1U
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
32
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4

Si të porosisim në Gjirafa50?

3808.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 317.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model Lenovo ThinkSystem SR635 përmban një procesor AMD Epyc 7302P që përfshin 16 bërthama fizike (32 threads, 128 MB L3 Cache) dhe funksionon me frekuencë prej 3 GHz ose deri në 3.3 GHz në modalitetin turbo. Është gjithashtu i pajisur me 32 GB memorie operative RDIMM DDR4-3200. Ai ofron 10 slote për disqet 2.5 " SATA / SAS (6xSAS + 4xAny) dhe një kontroller të integruar të diskut. Furnizimi me energji mundësuar nga burimi 750W Platinum. Serveri është në format rafti 1U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Format:
1U
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
32
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
AMD Epyc
Numri i bërthamave të procesorit:
16
Numri i sloteve për memorie:
16
Procesorë:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE