Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem ST250 / E-2124 / HDD / 16GB / 550W

Kodi i produktit:
275393
Drive optik:
DVD
Format:
4U
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4

Si të porosisim në Gjirafa50?

1257.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 104.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model Lenovo ThinkServer ST250 përmban një procesor Intel Xeon E-2124 që përfshin 4 bërthama fizike (4 threads, 8 MB SmartCache) dhe funksionon me frekuencë prej 3.3 GHz ose deri në 4.3 GHz në modalitetin TurboBoost. Është gjithashtu i pajisur me 16 GB memorie UDIMM DDR4-2666 (2Rx8) dhe ofron 8 slote për disqet 2.5 " SATA / SAS hot-swap. Puna me HDD sigurohet nga kontrolleri Intel RSTe. Ekziston një disk DVD ± RW. Lidhja me rrjet sigurohet nga 2x porte Gigabit Ethernet. Për menaxhimin në distancë, një port i dedikuar Gigabit Ethernet dhe menaxhimi i sistemit XClarity Standard janë të dedikuar. Furnizimi me energji elektrike mundësohet nga burimi Platinum 550W. Serveri ka format për montim në raft 4U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Format:
4U
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale GB:
64
Modeli i procesorit:
E-21243.34.3GHz 4 bërthama 4 threads
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Procesor:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE