Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server RS700A-E9-RS12V2

Kodi i produktit:
281037
Besueshmëria:
100 %
Energjia elektrike maksimale W:
800
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Lloji:
Rack

Si të porosisim në Gjirafa50?

2149.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 179.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Serveri ASUS RS700A-E9-RS12V2 / 12SATA, është i pajisur me 2x hapësira për procesorë AMD EPYC 7002. Posedon 32 slote 3200/2933/2666 MHz RDIMM / LRDIMM / LRDIMM 3DS për gati 4096 GB LRDIMM 3DS (16 slote për procesor). Për ruajtje mund të përdoren deri në 12x slote 2.5" dhe 2x slote M.2. Prodhimi i videos sigurohet nga VGA me ASPEED AST2500 64 MB VRAM. Ju gjithashtu mund të përdorni 2x porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x porte Intel Gigabit Ethernet dhe lidhësin e dedikuar RJ45. Furnizimi me energji 1 + 1 Redundant me fuqi 800W dhe certifikim 80PLUS Platinum. Platinum.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Energjia elektrike maksimale W:
800
Format:
1U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Lloji:
Rack
Lloji i memories:
DDR4
Memoria maksimale GB:
4096
Numri i porteve USB:
2
Numri i sloteve për memorie:
32
Numri maksimal i hard disqeve:
12
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE