Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Synology RackStation RS819

Kodi i produktit:
258268
ESATA:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

786.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 65.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

RS819 përmban një CPU 64-bit katër bërthamësh dhe 2 GB RAM. Shpejtësia e leximit dhe shkrimit të të dhënave arrijnë deri në 224 MB / s dhe 152MB/s Sistemi i avancuar i NAS vjen në formatin 1U. Ofron katër hapësira për disqe 4 x 3.5 "ose 2.5" SATA SSD / HDD (disqet nuk janë të përfshira). Pajisja mbështet modalitetet e mëposhtme RAID: Synology Hybrid RAID (RAID), RAID 6, RAID 6, RAID 6, RAID 1, RAID 1, RAID 1, RAID 1, RAID 1, RAID 5, RAID 5, RAID 5 sipas llojit RAID ). RackStation mbështet enkriptime (AES-NI) dhe hot-swap. Ky server, si pjesë përbërëse ka edhe 2x USB 3.0, 1x eSATA dhe 2x LAN (RJ-45).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia [mm]:
295,5
Gjerësia [mm]:
430,5
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi:
RS819
Lansuar:
11. 4. 2019
Lartësia [mm]:
44
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
4
Për t'u përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
6 180
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Synology RackStation RS819 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE