Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Triton RBA-09-AD6-CAX-A1, 9U, 600x615

Kodi i produktit:
216540
Dyer:
Xham
EAN:
8595105029367
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

156.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky kabinet ka dy pjesë me dy shina vertikale. Dera prej xhami, ka një sistem që lejon hapjen e saj në një kënd prej pothuajse 180 °, si dhe mund të hiqet me lehtësi. Një çift prej 19 " binarësh vertikal është pafundësisht i rregullueshëm në çdo thellësi të kabinetit, gjë që lehtëson instalimin e pajisjes dhe organizimin e kabllove të lidhjes. Hyrjet kabllore ofrohen në pjesën e sipërme, në fund dhe në pjesën e pasme të kabinetit, të cilat janë të mbuluara me priza dalëse. Produkti është i certifikuar me IP30. Trashësia minimale e sipërfaqes së poshtme është 65 µm. Kapaciteti maksimal i ngarkesës është 30 kg. Ka këto dimensione: 600 x 615 x 500 mm, 9U. Pesha: 22,4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
EAN:
8595105029367
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-09-AD6-CAX-A1
Lartësia [mm]:
500
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
22,4
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
615

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE