Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap i kualitetit të lartë APC NetShelter SX 42U 750mm x 1070mm

Kodi i produktit:
214153
Dyer:
Xham
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
750
Kodi i prodhuesit:
AR3150

Si të porosisim në Gjirafa50?

1841.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 153.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania APC sjell në treg një sërë kabinetash me kapacitete të madha dhe një sërë karakteristikash praktike për trajtim të lehtë me pajisjen e pajisur. Panelet në mënyrë sdandarte janë të pajisura me këmbë statike ose rrota, të cilat janë lehtë të montueshme me kaçavidë. Dizajni i provuar i kornizës dhe binarëve ofrojnë një kapacitet ngarkese deri në 1364 kg me këmbë statike dhe 1023 kg me rrota. Dollapi ka një gjatësi prej 1991mm, gjerësi 750mm, thellësi 1070mm dhe peshon 155.9kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
Format:
42U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
750
Kodi i prodhuesit:
AR3150
Lartësia [mm]:
1 991
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
155,9
Prodhuesi:
APC
Trashësia [mm]:
1 070
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE