Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet për server APC SX, 48U, 750 x 1200mm

Kodi i produktit:
214162
Dyer:
Xham
Format:
48U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
750
Kodi i prodhuesit:
AR3347

Si të porosisim në Gjirafa50?

3205.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 267.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti vjen me kembe qe mund te vendosen sipas deshires per ulje dhe ngritje si edhe me rrota per bartjen e tij. Keto komplementojne produktin dhe kapacitetin e madh te peshes qe e ka deri në 1364 kg. Pjesa e pasme ka nje dere e cila mundeson akses me te mire ndaj pajisjeve qe gjenden brenda kabinetit. Pjesa e perparme po ashtu ka nje dere e cila mundeson ventilimin adekuat per pajisje si server dhe per lidhje te network. Ka nje gjerësi prej 750mm dhe nje thellesi prej 1200 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
Format:
48U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
750
Kodi i prodhuesit:
AR3347
Lartësia [mm]:
2 258
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
185,45
Prodhuesi:
APC
Trashësia [mm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE