Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti APC SX, 48U, 750mm x 1070mm

Kodi i produktit:
214155
Dyer:
Xham
Format:
48U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
750
Kodi i prodhuesit:
AR3157

Si të porosisim në Gjirafa50?

2275.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 189.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollapi APC SX është një dollap me lartësi 48U, gjerësi 750mm, thellësi 1070mm, e ne të njejtën kohë shumë praktik për përdorimin dhe mirëmbajtjen e pajisjeve që futen në të. Ndërsa pesha e ngarkesës maksimale mund të shkoj deri në 1364kg (1023kg me rrota). Dollapi ka edhe një derë të pasme duke i bërë kështu pajisjet të qasshme edhe nga mbrapa. Dyert e përparme dhe të pasme janë të shpuara ashtu që sigurojnë ventilim të mjaftueshëm për serverat dhe pajisjet e tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
Format:
48U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
750
Kodi i prodhuesit:
AR3157
Lartësia [mm]:
2 258
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
169
Prodhuesi:
APC
Trashësia [mm]:
1 070
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE