Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Solarix LC-30, 22U, 600x600mm, me pikë mbyllëse

Kodi i produktit:
212571
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
22U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

275.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti Solarix LC-30 ështe një produkt cilësor me dyer qelqi dhe pikë mbyllëse. Madhësia e bazës është 600 x 600 mm me një lartësi prej 22U. Kabineti ka një ngjyrë RAL 7035. Ai siguron një kapacitet maksimal të ngarkesës prej 1000/600 kg. Lidhja tokësore e kabinetit është bërë nga teknologjia bashkëkohore e sipërfaqes me vida metalike. Kjo bën të mundur lidhjen e të gjitha pjesëve metalike të kabinetit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
22U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
1 000
Kapak lëvizës:
1x përparme, 2x anësore
Kodi i prodhuesit:
86002006
Lartësia [mm]:
1 100
Lloji:
Vetëqëndruese
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
32
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE