Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Solarix 4U, RAL 7035, me dyer qelqi

Kodi i produktit:
213198
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
10"

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabinetet 10" të montuara në mur janë projektuar për të instaluar elemente të kabllove të strukturuara në shkallë të vogël. Pajisja standarde e këtij lloji të kabinetit është binarët vertikalë 10", derë xhami me bllokim, skelet i shpuar për ventilim më të mirë dhe penetrime kabllore në pjesën e poshtme, të sipërme dhe të pasme. Madhësia e bazës është 300 x 265 mm me një lartësi prej 4U. Shpërndarësi siguron një nivel mbrojtjeje IP20 dhe ngarkesa maksimale 15 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
10"
Gjerësia [mm]:
300
Kapaciteti i bartjes [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
86110101
Lartësia [mm]:
265
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
7
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
265

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE