Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Solarix 6U, RAL 7035, me derë qelqi

Kodi i produktit:
213201
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
10"

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një kabinet për elemente kabllore që montohet në mur. Madhësia e bazës është 300 x 265 mm me një lartësi prej 6U. Siguron një nivel mbrojtjeje IP20 dhe ngarkesa maksimale është 15 kg. Kabineti është simetrik dhe hapja e djathtë ose e majtë mund të arrihet me një kthesë të thjeshtë. Ngjyra standarde e kabinetit është gri RAL 7035.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
10"
Gjerësia [mm]:
300
Kapaciteti i bartjes [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
86110201
Lartësia [mm]:
355
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
8
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
265

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE