Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Solarix SENSA 12U, 600x400mm, me kapacitet 45 kg

Kodi i produktit:
212760
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti i të dhënave i montuar në mur i SENSA me konstruksione të gozhduara, është një panel në të cilën theksi bie mbi besueshmërinë dhe kosto-efektivitetin. Në kapakun e sipërm dhe të poshtëm të kabinetit ka një perforim për ventilim të lehtë të pajisjes së brendshme. Ndërtimi është bërë nga shtresa metalike me trashësi 1,3mm. Binarët mbështetëse janë bërë prej çeliku të galvanizuar 1.5mm. Në këtë mënyrë, përputhet me IP20 dhe siguron një kapacitet ngarkese deri në 45 kg. Është i pajisur me një derë sigurie nga qelqi. Të përfshira janë edhe një çift binarësh vertikalë 19''.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
45
Kodi i prodhuesit:
83000085L
Lartësia [mm]:
621
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
23
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE