Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Solarix SENSA 12U, 600x600mm, me kapacitet 45 kg

Kodi i produktit:
212782
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabineti i të dhënave SENSA i montuar në mur me konstruksione të gozhduara, është një kasë në të cilin theksohet besueshmëria dhe efektiviteti i kostos. Përbëhet nga shtresa metalike me trashësi 1,3mm. Dera është nga qelqi dhe është e pajisur me një bravë me dy çelësa. Montimi në mur i kabinetit bëhet nëpërmjet vrimave në muret e pasme të kabinetit. Madhësia e bazës është 600 x 600 mm me një lartësi prej 12U. Kabineti ka një ngjyrë RAL 7035. Ai siguron një kapacitet maksimal ngarkese prej 45 kg dhe mbrojtje IP20.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Format:
12U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
600
Kapaciteti i bartjes [kg]:
45
Kodi i prodhuesit:
83000285
Lartësia [mm]:
621
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
30
Prodhuesi:
Solarix
Trashësia [mm]:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE