Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet Solarix SOHO 2U, 4U, 11U, 550x550, RAL7035

Kodi i produktit:
213191
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
Format:
2U, 4U, 11U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Solarix LC-18, i përbërë nga një trup i fortë dhe stabil, në anën e përparme ka një panel i cili përmban derën dhe dryrin e metaltë. Dyert e metalta në këtë dollap vijnë me hapësira për ventilim. Futja e kabllove brenda në dollap mundësohet nga hapësirat të cilat gjenden në pjesën e prapme dhe pjesët anësore. Përveç të tjerash, në pjesën e pasme të dollapit gjenden edhe vendet për montimin e tij në mur. Kornizat 19" kanë dimensione 4U dhe 11U në formë vertikale dhe 2U në formën horizontale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Metalike
Format:
2U, 4U, 11U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
86000541
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE