Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-04-AD2-CAX-A1, 4U, 295mm

Kodi i produktit:
217552
Dyer:
Xham
EAN:
8595105018774
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

116.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollap kabineti Triton RBA-04-AD2-CAX-A1 është i dizajnuar për instalimin e të dhënave dhe pajisjeve telekomunikuese. Ky lloj i kabinetit është dizajnuar për t'u varur në muri, dyert e tij janë prej qelqi dhe mund të hiqen lehtësisht. Kabineti ka lartësi prej 4U, 19'' gjerësi, 600 mm thellësi dhe mund të bartë ngarkesë deri në 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
EAN:
8595105018774
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
295
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-04-AD2-CAX-A1
Lartësia [mm]:
280
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
10,8
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE