Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-04-CS4-CAX-A1, 4U, 395mm, me kapacitet 30 kg

Kodi i produktit:
216553
Dyer:
Metalike
EAN:
8595105019801
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndërtimi efikas dhe kompakt i këtij dollapi ofron një pamje të sofistikuar dhe e bën atë një orendi të qëndrueshme. Dyert e dollapit janë metal dhe hapen me një rrotullim të dorezës, dhe dera mund të hiqet nga vetë dollapi. Hapësirat për vendosjen e kabllave të ndryshme janë dhe një përparësi e këtij dollapi, me hapje në të gjitha anët e dollapit. Dimensionet: 600 x 395 x 280 mm, 4U. Pesha: 11.7 kg. Ngakesa e rekomanduar e dollapit është 30 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Metalike
EAN:
8595105019801
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Gjerësia [mm]:
395
Kapaciteti i bartjes [kg]:
30
Kodi i prodhuesit:
RBA-04-CS4-CAX-A1
Lartësia [mm]:
280
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
11,7
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE