Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dollap kabineti Triton RBA-06-AS3-CAX-C1, 6U, 260mm, me kapacitet 20 kg

Kodi i produktit:
217609
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021774
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dollapi i kabinetit Triton i montueshëm në mur është i dizajnuar për zyra apo biznise të vogla. Ka një konstrukt të qëndrueshëm dhe pamje të sofistikuar. Në pjesën e lartë dhe të poshtme janë hapësirat për vendosjen e kabllave. Dera e dollapit me dry është nga xhami dhe mund të hiqet. DImensionet e dollapit: 6U gjatësi dhe mund të mbajë deri në 20kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021774
Format:
6U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
10"
Gjerësia [mm]:
310
Kapaciteti i bartjes [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
RBA-06-AS3-CAX-C1
Lartësia [mm]:
337
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
6,9
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
260

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE